Czo tam??
A ja czekam na tatusia
Bo będzie miał wypłate :D
Zaciesz 4 ever :D
No wiecie że jutro jest wielka impra
A najgorsze jest to że chyba będzie padać ;c
Ale co tam i tak człowieki z mojej miejscowości
Będą się bawić na całego..
W tamtym roku jacyś faceci tak się napili
Że jeden drugiego chciał zabić siekierą
Ale nasza bogata wioska którą nie stać na wymienienie szyb w przystanku
Wynajęła ochronę na cały dzień no i wszystko pinknie się skończyło c;
Ale co najlepsze to losy za 5 zł
Moja siorka w nich wygrała duży rower
A że ma tylko 6 lat to dała go mi
Tsa wiem jak dla mnie to dobry interes xD
Ehh.. nie mg się już doczekać 11 września
Czyli majne urodzinki
Nie robie imprezy ale za to dostane keyborda za 1000 zł
Ehh.. wreszcie się naucze grać " He's a pirate "
Czyli taki utwór z piratów z karaibów
Pokaże wam mniej więcej co to jest
Ehh.. lovvam to <33
Ale się rozpisałam
No to do next posta misiaki ;**
Klaudyśka ;3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz