poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Trolololo c;

Emm.. Hej *-*
eee...
Ok ogar..
Waśnie... tak paczam w necie na..
Wzór pomalowania powiek.. czy jakoś tak ;P
No a więc pokaże wam najładniejsze jakie znalazłam..
Dobrze dobrane kolory podkreślające tęczówke ;o
*u* Panterka *u*
Jak kolorki reggae c;
Boskie ;oo
Szwit c;
No to już koniec pościora ;c
Paa.. ;*

Klaudia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz