Emm.. Hej *-*
eee...
Ok ogar..
Waśnie... tak paczam w necie na..
Wzór pomalowania powiek.. czy jakoś tak ;P
No a więc pokaże wam najładniejsze jakie znalazłam..
![]() | |
| Dobrze dobrane kolory podkreślające tęczówke ;o |
![]() |
| *u* Panterka *u* |
![]() |
| Jak kolorki reggae c; |
![]() |
| Boskie ;oo |
![]() |
| Szwit c; |
No to już koniec pościora ;c
Paa.. ;*
Klaudia ♥





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz