piątek, 17 sierpnia 2012

Sesyjka z takimi jednymi z wioski xD

Elo, co tam u was??


Właśnie wracamy z idiotycznej sesji zdjęciowej xDe
A oto przed wami kilka zdjęć z mojego fona xP

Klaudi ślub z panem śliwką xD

Z klaudią, panem śliwką i kacprem (moim kuzynkiem)
Klaudia zjada swojego mensza ;( a szkoda fajny był ;((
Ja w dżungli z kukurydzy ;33
Dawid chciał sprzedać klaudii walnięcie za free ;p
Klaudia znalazła zdechłą myszkę ;( Uczcijmy śmierć myszki tą minutą ciszy ;((
Ej jak coś to sama nie wiedziałam że pale trawke xD
Przed napisaniem obraźliwego komentarza, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom, gdyż każdy obraźliwy komentarz, niewłaściwie napisany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu ;)

Kara ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz