Elo, co tam u was??
Właśnie wracamy z idiotycznej sesji zdjęciowej xDe
A oto przed wami kilka zdjęć z mojego fona xP
 |
| Klaudi ślub z panem śliwką xD |
 |
| Z klaudią, panem śliwką i kacprem (moim kuzynkiem) |
 |
| Klaudia zjada swojego mensza ;( a szkoda fajny był ;(( |
 |
| Ja w dżungli z kukurydzy ;33 |
 |
| Dawid chciał sprzedać klaudii walnięcie za free ;p |
 |
| Klaudia znalazła zdechłą myszkę ;( Uczcijmy śmierć myszki tą minutą ciszy ;(( |
 |
| Ej jak coś to sama nie wiedziałam że pale trawke xD |
Przed napisaniem obraźliwego komentarza, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom, gdyż każdy obraźliwy komentarz, niewłaściwie napisany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu ;)
Kara ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz