czo tam?
ja już zjadłam obiad , Mmm ;*
Ehh.. mam same złe wieści :((
1. Kara w poniedziałek wyjeżdża na 1 tydzień ;(
2. Msp to już nie jest to samo msp
bo jest taki konkurs "Moc pikseli"
a to przypomina mi minecrafra a przez nową animke
"Power up smash" kojarzy mi się z mario a przez tą
"new" walute na msp która zwie się diamenty przypomina mi to petparty ;( (jak grasz w MovieStarPlanet to wiesz o co cho)
3. Tato obudził mnie w dziwny sposób...
zaczął krzyczeć mi do ucha "czas do szkoły"
(choć nie ma szkoły i to mnie dziwi) i śpiewał nosse xD
4. Martwię się o mojego tate o.OOk to już wszystkie złe wieści więc Baj ;*
Klaudia ;3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz