sobota, 18 sierpnia 2012

OmG... x_X

Heeei

czo tam? 

ja już zjadłam obiad , Mmm ;*

Ehh.. mam same złe wieści :((

1. Kara w poniedziałek wyjeżdża na 1 tydzień ;(

2. Msp to już nie jest to samo msp

   bo jest taki konkurs "Moc pikseli" 

   a to przypomina mi minecrafra a przez nową animke 

   "Power up smash" kojarzy mi się z mario a przez tą

    "new" walute na msp która zwie się diamenty przypomina     mi to petparty ;(   (jak grasz w MovieStarPlanet to wiesz o co cho)

3. Tato obudził mnie w dziwny sposób...

   zaczął krzyczeć mi do ucha "czas do szkoły"

   (choć nie ma szkoły i to mnie dziwi) i śpiewał nosse xD

4. Martwię się o mojego tate o.O

Ok to już wszystkie złe wieści więc Baj ;*

Klaudia ;3 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz