sobota, 18 sierpnia 2012

Lusterko xD

Siemka, właśnie wstałam

Tsa, wiem jest trochu wcześnie

Ale no nic..

A właśnie o czym to ja miałam pisać..

Aha wiem... xP

Właśnie przyśnił mi sie koszmar

Bo gdzieś tak o 23:00

Oglądałam horror pt.

"Lustro"

Dodam zwiastun ale...

...ostrzegam nie płace za odszkodowanie

Jeśli tak mocno się wystraszycie xD

UWAGA!!!   Jeśli masz poniżej 12-stu lat,
 i jesteś osobą o słabych nerwach, 
oglądnij ten film w obecności przytulanki,
 za którą będziesz chować głowę w strasznych 
momentach ;) .

Mam nadzieje że zwiastun się podobał,

i polecam obejrzeć cały film. ;D

Kara ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz