Siemka, właśnie wstałam
Tsa, wiem jest trochu wcześnie
Ale no nic..
A właśnie o czym to ja miałam pisać..
Aha wiem... xP
Właśnie przyśnił mi sie koszmar
Bo gdzieś tak o 23:00
Oglądałam horror pt.
"Lustro"
Dodam zwiastun ale...
...ostrzegam nie płace za odszkodowanie
Jeśli tak mocno się wystraszycie xD
UWAGA!!! Jeśli masz poniżej 12-stu lat,
i jesteś osobą o słabych nerwach,
oglądnij ten film w obecności przytulanki,
za którą będziesz chować głowę w strasznych
momentach ;) .
Mam nadzieje że zwiastun się podobał,
i polecam obejrzeć cały film. ;D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz