Siemka, witamy na naszym blogu
A teraz takie małe info o nas :
Hej mam na imię Karolina ale mówcie mi kara, mam 12 lat ale jestem dosyć inteligentna jak na swój wiek ;p , nie to że się przechwalam ale wiecie.. xD noo... i gram na gitarze, uwielbiam lazanie <33 i może to jest dziwne ale szaleje po Hop-coli xDee .. Więc mniej więcej o mnie wiecie...
Siemka, maj nejm is Klaudia xD.. mam też 12 lat.. i nie jestem inteligentna ale za to mądra, choć jestem ciemną blondynką ;p...gram na pianinie.. koffam czekolade ^^ oraz angielski..nie nawidze czytać książek -,-"..ehh.. takie krótkie info o mnie.. ;3
Mamy nadzieje że spodoba wam się ten blog, postaramy się aby posty były jak najczęściej wstawiane ;**
Pozdro kara i klaudia ;**
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz