Siedze sobie z Klaudią i ogarniamy bloga, ^^
Klaudii zachciało się malować paznokcie, xD
no i zaczął się temat o paznokciach -,-"
Klaudia powiedziała że widziała filmik na yt ;))
jak dziewczyna pomalowała sb paznokcie na neonową panterke ^o^
Boskie co nie?? *u*
Szacun dla tej dziewczyny ;3
Kara ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz