piątek, 17 sierpnia 2012

Nie ma to jak twórczość ;D

Hay człowieki, chciałam wam powiedzieć o pewnym
wyjątkowym rysunku.
A no właśnie ja i kara grałyśmy w "skojarzenia rysunkowe" 
jak kara to nazwała xD
a zasady są takie że jedna osoba rysuje np. dom a druga 
rysuje skojarzenie xD 
i tym sposobem zamalowałyśmy całą kartkę. 
                                                                                                                 


Oto nasze dzieło xP
Bardzo twórczy rysunek nieprawdaż ?? xDe

Klaudia ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz