Hay człowieki, chciałam wam powiedzieć o pewnym
wyjątkowym rysunku.
A no właśnie ja i kara grałyśmy w "skojarzenia rysunkowe"
jak kara to nazwała xD
a zasady są takie że jedna osoba rysuje np. dom a druga
a zasady są takie że jedna osoba rysuje np. dom a druga
rysuje skojarzenie xD
i tym sposobem zamalowałyśmy całą kartkę.
Oto nasze dzieło xP
Bardzo twórczy rysunek nieprawdaż ?? xDe
Klaudia ;33

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz