czwartek, 23 sierpnia 2012

Dobre wieści c:

Hej :D 
Kuzyn naprawił mi neta
Ekhem...
Babcia powiedziała żebym zrobiła
jej darmową reklame
No bo moja babcia pisze wiersze i powieści
Więc jak chcesz przeczytać jakiś wiersz
lub dać tą strone na zakładki i przepisać to na jakiś referat z polskiego
( ja oczywiście żartuje ) no to wejdź na strone
http://www.weronika-skiba.pl/index.php?id=sny
Ehh niestety jak ta strona wam nie działa 
to nie martwcie się tym
bo u mnie też nie działa ;p 
A no i jeszcze na babci bloga
 www.sny-napisane-wierszem-weronika-skiba.blogspot.com

No to baj..
Klaudyśka ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz