Hejcia, co tam ??
U mnie nudy, dlatego pisze tg posta :))
A więc..
Właśnie skończyłam oglądać film
Juliusza Machulskiego pt. "Kołysanka"
Mówię wam boski film <33
Oto zwiastun tg filmu który może wam się spodoba ;>
Jest to polska komedia o wampirach
Więc jak jesteś fanem wampirów to na co czekasz po prostu oglądnij ten film na :
You tube , Zalukaj.pl , Seans24 a może na ipla.tv
Do next posta kociaki ;33
Klaudyśka ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz