piątek, 17 sierpnia 2012

Kołysanka c:

Hejcia, co tam ??

U mnie nudy, dlatego pisze tg posta :))

A więc..

Właśnie skończyłam oglądać film

Juliusza Machulskiego pt. "Kołysanka"

Mówię wam boski film <33

Oto zwiastun tg filmu który może wam się spodoba ;>




Jest to polska komedia o wampirach

Więc jak jesteś fanem wampirów to na co czekasz po prostu oglądnij ten film na :

You tube , Zalukaj.pl , Seans24  a może na ipla.tv

Do next posta kociaki ;33

Klaudyśka ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz