czwartek, 30 sierpnia 2012

Hejoł..

Hay..
Co tam?
Ja właśnie wcinam kanapkę z dżemikiem ;d
Ehh.. Karolina ma kara na miesiąc na kompa ;((
ale oj tam oj tam 
W końcu ja jeszcze jestem
Pewnie chcecie wiedzieć dlaczego ma kare
Wiem że nie
Ale i tak wam powiem xD
A no właśnie..
Kara wracała z nad morza no i sis ją zdenerwowała
A ona ją butem w łepetyne
No i od razu kara na miesiąc ;(
Szkoda..
Ale no cóż takie życie

Baj..;*
Klaudyśka ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz