Hay..
Co tam?
Ja właśnie wcinam kanapkę z dżemikiem ;d
Ehh.. Karolina ma kara na miesiąc na kompa ;((
ale oj tam oj tam
W końcu ja jeszcze jestem
Pewnie chcecie wiedzieć dlaczego ma kare
Wiem że nie
Ale i tak wam powiem xD
A no właśnie..
Kara wracała z nad morza no i sis ją zdenerwowała
A ona ją butem w łepetyne
No i od razu kara na miesiąc ;(
Szkoda..
Ale no cóż takie życie
Baj..;*
Klaudyśka ;33
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz