piątek, 31 sierpnia 2012

Święta xD

Hej
Ale nie myślcie sobie że chodzi o takie święta jak
Boże Narodzenie xD
Chodziło mi o "Kalendarz świąt nietypowych"
W każdym dniu w którym będzie nietypowe święto
To bd je pisać na końcu posta
Od teraz będziecie wiedzieć 
Jakie jest nietypowe święto np. w wasze urodziny
I jeszcze do każdego święta dodam zdjęcie 
A więc..
Święto na dziś:
Omg.. przeczytałam że dzisiaj jest " Święto Blogów "
Ej nie no na serio jeśli nie wierzycie sprawdźcie na stronie :
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/31_sierpnia
P.S. jak coś to jest to nonsensopedia więc nie ściąga żadnych wirusów ani nic 
Jest to bezpieczna strona i właśnie z jej pomocą odrabiam lekcje z historii ;p

No to do nexst posta ;*
Klaudyśka ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz