sobota, 27 października 2012

Śnieg.. ;*

Witam, witam
Heh.. dzisiaj rano koleżanka mnie obudziła
Smsem w którym pisało "śnieg.. <3 <3"
Jaka byam zła.. ale jednocześnie się cieszyłam ze śniegu
A zła byłam bo napisała tg esa o 7:44
Czyli jak jeszcze smacznie spałam w łużeczu -,-"
Przez głupote mamy musiałam oczyszczać wózek brata
Ze śniegu.. -,-"
Ale za to jade dzisiaj do galerii piastów
I do hagi czy jak to tam się pisze 
Jak coś to jest to sklep dla plastyków
Bo potrzebny mi blok i pastele na plastyke.. 
Niestety dzisiaj ja karolina i koledzy z klasy
Mieliśmy jechać na pizze
Ale karolina ma kare i jestem z tg powodu zawiedziona
Ehh.. czyli wypad na pizze odwołany
Ale byłam wczoraj w harcerstwie
I graliśmy w pająka i radyjko 
Jak ktoś nie wie co to za zabawy wpiszcie sb w google
Dobra koniec tg pisania bo zaraz jade z mamą do galerii
Więc to koniec posta
Buziaki ;33

Klaudyśka ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz