niedziela, 21 października 2012

Dżampra hue hue :D

Witam, milordy moje.. ;*
Wczoraj była zacna impreza u mojej przyjaciółki laury xD
Jako że byłam ja i laury kuzynka kinga
I tak się świetnie bawiłyśmy
Miała przyjechać Wiktoria ale nie mogła nwm dlaczego
Ja kupiłam Laurze rafaello <33
A Kinga pomarańczową bluzke z klulickiem ;33
Był także szampan zakupiony przez laury ciocie
I za to ją wielbimy ;*
Ehh.. mam mało zdjęć z urodzin Laury
Gdyż jakieś 4 są  moje i jedno Kingi
Laura była fotografką.. ;)))
Nie moge dodać tych zdjęć ponieważ mam chiński telefon
I nie mogę zgrać tych zdjęć na latopa -,-"
Jestem z tego powodu bardzo zła -,-"

No to paa

 Klaudia --,--"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz