niedziela, 14 października 2012

True Story ;33

Hej 
Tak wiem dawno nie pisałam
Ale jakoś nie miałam czasu
W tym poście chciałam zapowiedzieć dużo 
Fajnych zdjęć
Mniej więcej z wycieczki
Heh było zarąbiście 
Nie ma jak moi i karoliny "kochankowie"
( jak to ich nazwałam )
A no więc ja + kara + koledzy z klasy = zarąbista wycieczka z Lubiąża
Pozdro dla czytelników naszego bloga z Lubiąża
Taak na marginesie ;))
Nioch nioch
Kara ma na swoim fonie też 
Dużo fot z naszego miejsca
( tory kolejowe )
Jest tam taki kwiatuszek
Nazwałyśmy go R.U.J - Rodzimy Użytkownik Języka
Wzięłam to z słowniczka angielskiego 
Nie pamiętam jak to się pisze i mówi po angielsku
Ale wiem że coś takiego było
No a więc dzisiaj tam byłyśmy i przyszli tacy debile ( Dawid i Krystian )
I oni rzucali we mnie i kare kamieniami
Heh.. aż w końcu poszli 
No to się rozpisałam
A więc koniec posta..
Baj..

Klaudyśka ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz