Hej
Tak wiem dawno nie pisałam
Ale jakoś nie miałam czasu
W tym poście chciałam zapowiedzieć dużo
Fajnych zdjęć
Mniej więcej z wycieczki
Heh było zarąbiście
Nie ma jak moi i karoliny "kochankowie"
( jak to ich nazwałam )
A no więc ja + kara + koledzy z klasy = zarąbista wycieczka z Lubiąża
Pozdro dla czytelników naszego bloga z Lubiąża
Taak na marginesie ;))
Nioch nioch
Kara ma na swoim fonie też
Dużo fot z naszego miejsca
( tory kolejowe )
Jest tam taki kwiatuszek
Nazwałyśmy go R.U.J - Rodzimy Użytkownik Języka
Wzięłam to z słowniczka angielskiego
Nie pamiętam jak to się pisze i mówi po angielsku
Ale wiem że coś takiego było
No a więc dzisiaj tam byłyśmy i przyszli tacy debile ( Dawid i Krystian )
I oni rzucali we mnie i kare kamieniami
Heh.. aż w końcu poszli
No to się rozpisałam
A więc koniec posta..
Baj..
Klaudyśka ;33
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz