Klaudia już mówiła że będą zdjęcia z wycieczki
A więc oto one xD
![]() | |
| Ten w okularach to Daniel w długich włosach to Kuba a pomiędzy nimi widać ryjec Mikołaja i Klaudii kciuk xD |
![]() |
| Jak coś to Kuba dostał szajby. Ooo.. czoło Michała xDee |
![]() |
| Jak coś to nie dziewczyna.. to znowu Kuba, jak coś to on jest na prawie wszystkich zdjęciach |
![]() |
| Daniel mówiący "Nie rób mi zdjęcia" |
![]() |
| Nasi wariaci (Daniel i Kuba) |
![]() |
| Tak a więc zacznę wymawiać po kolei od Kuby a więc Kuba, Klaudia (Klaudyśka), Daniel, no i oczywiście ja |
![]() | |
| Kuba i jego nowa dziewczyna Andżela pomimo to że ją zjadł nadal ją kocha nad życie |
Ehh... no to koniec posta
Papa ;3
Kara <33







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz