wtorek, 16 października 2012

Lubiąż euforia 2012

Siemka
Klaudia już mówiła że będą zdjęcia z wycieczki

A więc oto one xD

Ten w okularach to Daniel w długich włosach to Kuba a pomiędzy nimi widać ryjec Mikołaja i Klaudii kciuk xD

Jak coś to Kuba dostał szajby. Ooo.. czoło Michała xDee

Jak coś to nie dziewczyna.. to znowu Kuba, jak coś to on jest na prawie wszystkich zdjęciach

Daniel mówiący "Nie rób mi zdjęcia"

Nasi wariaci (Daniel i Kuba)

Tak a więc zacznę wymawiać po kolei od Kuby a więc Kuba, Klaudia (Klaudyśka), Daniel, no i oczywiście ja

Kuba i jego nowa dziewczyna Andżela pomimo to że ją zjadł nadal ją kocha nad życie

Ehh... no to koniec posta 
Papa ;3

Kara <33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz