| Hejjj... Chce wam pokazać sweet-aśne wzory na paznokcie: |
| tera kwiatki na wszystkim są modne: na butach, spodniach no i paznokciach...♥ |
| kwiatki...:)) |
| Halloween...błachacha... |
| te groszki mn powalają nwm dla czego...;33 |
| to nie jest wzór...ale no wiecie...sweet...<33 |
| koffam... |
| a to jest switaśne...zwierzątka... |
| kotki...mrałłł....;) |
| panterka...*u* |
| próbowałam tak po prostu ułożyć palce...coś nie mg...! |
| arbuz...ojej...zjadłabym... |
| pingwinki...koffam... |
Ok trochu dużo dałam tych zdjęć,
ale no wiecie...
Na dzisiaj koniec paaa...
Kara ;33
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz