sobota, 3 listopada 2012

Buahahaha xD

Siemka .. 
Dzisiaj nie mam weny do pisania posta..
Ale chciałam powiedzieć że ja i karolina byłyśmy u kolegi
Najpierw poszliśmy na początek wioski 
A tam obok na pole poszli jacyś chłopacy 
I oni na polu strzelali petardami *O*
Zacieszaliśmy na maksa xD
Ale potem mieliśmy iść do sklepu
Bo ja miałam 20 zł
Spokojnie prawdziwe nie jakieś drukowane xD
No i jak byliśmy już przy sklepie zorientowałam się że tych 20 zł nie mam
Okazało się że zostawiłam je w innych spodniach
No to poszliśmy do kolegi domu 
Oglądaliśmy telewizje i żarliśmy paluszki z ciepłom herbatką.. 
Kłoniec xD
No to do next posta..
Papa

Klaudyśka ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz