Hej..
Sorka że nie pisałam ale miałam zepsutego laptopa
A kara nie ma czasu lub ma kare..
Ehh.. no takie krótkie info
Jutro dodam posta..
I obiecuje że bd dodawać posty regularnie..
Przed chwilą dostałam komputer który naprawił mój kuzyn
Więc będę kontynuować prowadzenie bloga..
No to koniec informacji..
Polecam blog mojej koleżanki
www.colour-dreamer.blogspot.com
Ma ciekawe posty dlatego ją polecam a nie reklamuje
Żeby nie było..
A się rozpisałam .. Ale i tak już mi się mama drze nad uchem
"Klaudia.. Spać..!!!"
"Jeszcze chwila mamo"
Tak to mniej więcej wygląda..
Mam wam tyle do opowiedzenia
A w czwartek będzie post o prezentach które dostałam i dałam moim przyjaciołom na mikołajki.. ;*
Dobra to koniec posta..
Paaaaa.. :*
Klaudyśka ;33
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz