Hej..
Jutro rozpoczęcie roku szkolnego
Nieeee.. :'(
Ja nie chce.. ;c
Ale jak zawsze mówie..
No cóż takie jest życie..
Moja siostra ogląda teraz Scooby Do..xD
Dzisiaj idę do Kary
Ehh.. nie widziałam się z nią aż 2 dni
Przez gupią kuzynke -,-"
A teraz opowiem wam historię..
No wczoraj przypełzł do mnie kuzyn
A na biurku leżał kupon zniżkowy do
Mediaexspert
I chciał z nim pójść do sklepu
Bo myślał że dostanie zniżke na żelki
Koniec :D
Tsa wiem fascynujące..-,-"
A teraz święto :d
Łee.. ;(( dzisiaj nie ma święta ;((
Ogłaszam koniec posta xD
Klaudyśka ;33

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz