poniedziałek, 17 września 2012

Hej...;33

Hejka
Ehh.. miałam przed wczoraj urodzinki :D
Znaczy się w sobote robiłam impreze
A urodziny miałam 11 września
Ale była bania ;p
Hehe karolina upiła się Hop Colą
Miała taki zaciesz że masakra xDee
Szkoda że nie robiłam zdjęć ;((
Ehh.. no trudno

Wczoraj z nudów wpisałam w google grafika
Słowo "czekolada"
Lovvam.. Czekolade
A kto jej nie lovva??
A więc pokaże wam co sprawiło że
Zachciało mi się czekolady.. xD

Jak już mam utonąć to tylko w tej czekoladzie <33

Zazdroszczę jej ;((

Dlaczego ja nie miałam takiego totrta na urodziny?? -,-"
Mamusiuu.. kup mi..!!!
Polska czekolada, bo biała

No to by było na tyle tej czekolady 
To baj
Klaudia ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz