sobota, 8 września 2012

Ta hejka...:)

Szemka
Tsa wiem długo nie pisałam 
Ale no wiecie szkoła itd. itp.
Ale no nic...
Karolina i taka Laura od 2 klasy były przyjaciółkami
Lecz w 5 klasie się pokłóciły i to ostro..
Ale teraz jest już wpożo przez taką Natalkę
Nw po co to napisałam 
Ale ciesze się z tg że już jest tak jak dawniej xD
I chciałam wam powiedzieć że posty nie będą pisane zbyt często
No to może teraz święto 
Omg.. dzisiaj 3 święta
Jest Dzień dobrych wiadomości
Dzień walki z Analfabetyzmem
 Oraz dzień marzyciela

No to koniec posta
Klaudyśka ;3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz