Szemka
Tsa wiem długo nie pisałam
Ale no wiecie szkoła itd. itp.
Ale no nic...
Karolina i taka Laura od 2 klasy były przyjaciółkami
Lecz w 5 klasie się pokłóciły i to ostro..
Ale teraz jest już wpożo przez taką Natalkę
Nw po co to napisałam
Ale ciesze się z tg że już jest tak jak dawniej xD
I chciałam wam powiedzieć że posty nie będą pisane zbyt często
No to może teraz święto
Omg.. dzisiaj 3 święta
Jest Dzień dobrych wiadomości
Dzień walki z Analfabetyzmem
Oraz dzień marzyciela
No to koniec posta
Klaudyśka ;3



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz