środa, 19 września 2012

Jestęę Wróżkęę

Hejcia, co tam??
Heh pewnie zastanawiacie się dlaczego taki tytuł xD
A no właśnie dlatego że..nic
Tak po prostu ;p
Ehh.. dzisiaj mieliśmy informatyke 
I za zadanie mamy się dobrać w  2 lub 3 osoby (można też samemu)
No i mamy zrobić bloga na ocenę 
Nioch nioch.. oczywiście ja jestem z Karą.. xD
No i mamy zamiar zrobić bloga pt. "Plotek.pl"
Ta nazwa jest boska 
No bo ja wymyśliłam ;p
Ale nie wiem czy będziemy prowadzić 2 blogi czy 1
Ehh.. to zależy
Ale fajnie by było mieć 2 blogi 
Jeden o bzdetach a drugi o plotkach
Ehh.. ale ja musze prowadzić jeszcze blog babci
Ale i tak wole mieć 2 swoje blogi 
Chyba że Kara nie będzie chcieć to wtedy ja przejmę stery xD
Ehh.. ale się rozpisałam ;))
No to może święto bo dawno nie pisałam o nich.. 
A więc dziś jest święto Flory, Fauny i Naturalnych siedlisk
Ołł.. dżizys mam już dosyć przyrody jak na dziś -,-"

Heh.. z tym zdjęciem mi się skojarzyło to święto
No to by było na tyle 
Paa ;**
Klaudia ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz