Witam, witam..
Od jakiegoś czasu .. Zauważyłam..
Że interesują was moje recenzje o facebooku.. Hejterach i wgl.. Więc wpadłam na pomysł żeby przeanalizować stronkę Ask.fm ..
No więc..
Niektórzy nie wiedzą co to jest, no to tak na wstępie powiem.
Jest to taki powiedzmy "portal społecznościowy" , dlaczego tak jakby? a no bo można się zalogować przez facebooka, twittera i Vk.com .. Dlatego tak jakby. Ale również można założyć normalne konto na Ask.fm nie logując się przez inne portale społecznościowe, które wymieniłam powyżej.
Pewnie zastanawiacie się co tam się robi..
Główną rzeczą jest zadawanie pytań innym użytkownikom, ale także odpowiadanie na pytania od innych. Można pytać anonimowo, oraz nie anonimowo, czyli że na końcu pytania znajdzie się wasz nick który już wcześniej przy zakładaniu konta wybraliście ( imię i nazwisko, które może być zamienione nawet na np. "Choć do mnie bejbe " czy na co wam przyjdzie ochota) . Można też nacisnąć dostań losowe pytanie. No i odpowiadasz..
Moim zdaniem jest to fajna i ciekawa stronka. Lecz jeśli jesteś popularny/na to nie zdziw się że na twoim profilu znajdą się dziwne pytania lub hejty. Ostatnio się dowiedziałam o kilku wojnach na asku.
Ale na serio nie radzę się mieszać w te wojny bo to nie służy popularności tylko hejtowaniu.
Polecam.. Sama mam konto na Ask.fm na końcu napiszę jak się nazywam, zadawajcie mi pytania lajkujcie odpowiedzi, jak tam zechcecie. Ja tam was nie proszę tylko mówię na marginesie.. Z góry dzięki.
Mój nick na Ask.fm --> loveyou123xD
Adres strony do mojego profilu --> http://ask.fm/loveyou123xD
No to koniec posta. Myślę że wam się podobało..
Paa.. ;**
Klaudyśka ;33
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz