sobota, 12 stycznia 2013

Keyboard

No.. hejj ..
Chciałam na wstępie ogłosić..
Żeee.. nie jadę na zimowisko..
Ehh.. Bad Demet .. ;((
Ale za to dostałam wczoraj keyboarda .. :D
Nauczyłam się grać <wiecie nie tak profesjonalnie>
Utwór He's a pitate ..
Z filmu "Piraci z Karaibów"
<Na końcu wstawię jak to się gra>
Noo.. i emm.. 19.01 lub 20.01 jadę do fryzjera..
Będę mieć inaczej ułożoną grzywkę..
No i jeszcze z rodzicielką pójdziemy na shopping.. 
Ehh.. nie mam dzisiaj weny na pisanie posta..
Ale wiecie chciałam się pochwalić.. :P xD
No i ten tego.. 
Pokłóciłam się z Karoliną..
Nie pytajcie o co bo i tak wam nie powiem ..
A tak na marginesie to spadł śnieg..
Aaa.. !! Omg..!! Śnieg..! :D
Dobra już was nie będę zanudzać.. :P
A oto jak mówiłam .. Utwór He's a pirate..


Ehh.. no to koniec posta..
Baj.. ;*

Klaudyśka ;33 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz