niedziela, 6 stycznia 2013

Zimowisko..

Nooo... hej..
A więc..
Od teraz blog jest mój..
Ale to już wiecie.. 
Bo Karolina napisała w poście..
Ale nie o tym będę mówić..
Chciałam poinformować o tym że..
Razem z harcerską drużyną 7 LDH Horyzont (ZHR)
Czyli ta drużyna do której należę..
Jedziemy do Naszej stolicy Warszawy na zimowisko..
Jupilaa.. znaczy.. cieszę się niezmiernie.. xD
Czyli od 25.01 do 30.01 2013 roku mnie nie będzie..
Ekhem.. no i ten tego..
Postaram się dodać jakieś 2 - 3 posty na bloga przed wyjazdem..
I zrobić dużo zdjęć z zimowiska.. 
Ooo.. a bym zapomniała.. 
Był sylwester.. a więc życzę wam szczęśliwego nowego roku..
Spełnienia marzeń .. itd. itp...
No to tyle na dziś.. 
A mogę dodać jeszcze zdjęcie lilijki..
A oto i one : 


Wiem przecudowna jest.. 
No to koniec posta..
Bay.!

Klaudyśka ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz