Hejoo.. Już wam mówię o co chodzi..
A mianowicie.. Ostatnio usłyszałam o takich tabletkach na gardło "Acodin" .. Nie wiem czy kojarzycie..
Ale przeczytałam o tych tabletkach interesujące rzeczy.. Czyli..
Niektórzy specjalnie biorą po 15 tabletek na raz i popijają alkoholem.. Dla przyjemności.. A później mają faze.. i halucynacje.. czyli.. np. widzi się smerfy itp...
Moim zdaniem powinni wycofać te tabletki na gardło.. Bo młodzież myśli że to jest zabawa.. Ale tak naprawdę to jest 1 krok ku narkotykom.. Mimo że te tabletki nie mają działań jak narkotyki..
Niektórzy myślą że to narkotyki.. A wcale że nie .. Po prostu człowiek ma głupie pomysły .. I myślą że jak biorą te tabletki to są fajni bo niby ćpają.. Lecz później .. Jest nałóg.. Nawet jakbyście chcieli rzucić .. To nie da się .. Bo coś wam będzie kazać je brać i brać..
Po prostu nie polecam.. Brać ich dla zabawy.. ;)
Piszę tego posta już 4 dzień.. A i tak jest krótki.. Następny będzie dłuższy.. A może i nie..
To paa..
Klaudyśka ;33
Bardzo fajny wpis. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńCzęsto właśnie lekarstwa mają w sobie różne składniki działające bardzo podobnie jak narkotyki. Mimo wszystko należy osoby uzależnione izolować i kierować do specjalnych ośrodków https://detoksfenix.pl/osrodek-leczenia-narkomanii-jak-leczyc-narkomana/ gdzie wyszkolona kadra będzie wiedziała jak przeprowadzić detoksykację.
OdpowiedzUsuńJestem pod wrażeniem. Bardzo fajny artykuł.
OdpowiedzUsuńFajnie to wszystko zostało tu opisane.
OdpowiedzUsuńJeśli faktycznie czujemy, że coś jest z nami nie tak to wydaje mi się, że sama wizyta u psychologa może nam bardzo pomóc. Ja również od czasu do czasu chodzę do gabinetu https://dominikhaak.pl/ gdzie wiem, że nie zostanę bez odpowiedzi.
OdpowiedzUsuń