Hejoo.. Jak się domyślacie.. chodzi o walentynki.. Najgorszy dzień w roku..
Yhh.. Co roku spędzam je sama.. :(
Ale .. Według mojego kalendarza no i innych.. Jutro jest tłusty czwartek.. I światowe święto walenia w tynk.. Dla mnie walentynki są przereklamowane.. Miłość nie istnieje..
Ale chciałam wam życzyć na jutrzejszy dzień :
Singlom/Singielkom - Duuużo pączków.. I żeby znaleźli tę jedyną osobę która będzie im wierna i pomoże wam walić w tynk jutro.. Ale nie przejmujcie się .. jestem z wami .. I jutro zjem tyle pączków co Niall Horan .. : P
Zakochanym - Żeby wyznali osobie w której się kochają miłość.. A jak nie wyjdzie to przeczytajcie życzenia wyżej.. I dołączcie do grupy singlów .. : D
Parom zakochanym - Dużo miłości.. Jak najmniej kłótni.. I po prostu żeby byli sobie wierni .. A jak wam nie wyjdzie.. to życzenia wyżej .. Dla singli i singielek.. Ale mam nadzieje że wam wyjdzie .. I będziecie razem dopóki śmierć was nie rozłączy.
Parom w związku na odległość - Too .. jest chyba najtródniejszy związek ze wszystkich.. Więc życzę wam wytrwałości.. I rozwiązujcie swoje problemy w jak najkrótszym czasie.. Bo nie możecie pójść do 2 osoby i przytulić ją, oraz przeprosić.. Bardzo tródny związek.. Ale jeśli się bardzo kochacie wytrwacie do samego końca.. Tylko trzeba chcieć i kochać.. Choć wiadomo że większość związków na odległość nie kończy się szczęśliwie.. więc życzę wam głównie wytrwałości..
To tyle na dziś.. Paa.. ;*
( Hahahaha jaka idiotka ciągle daje ".." zamiast przecinka ) xdd
Klaudyśka ;33
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz