Dlaczego ten baranek na zdj je tą kiełbasę.. ?
Hahahhaha.. Tak.. Pewnie się zakochał.. xdd
PUSTE MIEJSCE
Ale do rzeczy.. Ja chciałam polecić wam książkę niekrytego krytyka .. Który jest moim idolem.. A więc opowiem wam historie .. Byłam z Karoliną i Laurą w galerii .. Miałyśmy taką faze na jeżdżenie windą.. :D .. Ale poszłyśmy do Empika (Taki sklep z książkami) .. I znalazłyśmy książkę niekrytego krytyka .. Marzyłam o niej odkąd powstała.. I moje marzenie się spełniło.. Kupiłyśmy ją na spółę .. Ona dała 16 zł i ja 16 zł.. Czyli kosztowała 32 zł .. a powinna kosztować 19.99 zł.. I gdzie tu sprawiedliwość.. ? No to ją kupiłyśmy .. I wiecie nie jestem fanką książek .. ale ona była boska.. Nie da się jej zapomnieć.. Można ją także kupić na stronie www.bookiatryk.pl za 28 zł .. Mam nadzieje że ktoś jej szukał.. a ja mu pomogłam.. Ahh.. te nadzieje.. xD Można jeszcze kupić koszulki niekrytego krytyka na stronie www.modern-retro.net .. To tyle ci chciałam napisać..
Paaa ;**
Klaudyśka ;33


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz