sobota, 9 marca 2013

One Direction

Hejoo..
Wiem.. wiem.. Dawno nie pisałam... Ale nie miałam zbytnio czasu.. Jestem przeziębiona.. A Karolina dostała nowego laptopa z Windowsem 8 .. Dzisiaj go ogarniałyśmy.. I robiłyśmy bezsensowne filmiki i zdjęcia.. :D

Trochę się z nią wcześniej pokłuciłam.. Znaczy troche.. Ekhem.. Nie odzywałyśmy się do siebie przez tydzień ( nie ważne z jakiego powodu ) .. Ale już jest okej.. Piję sobie teraz taki sok z biedronki ROKO jest dobry.. Ale nie przebije mojego Frugo.. <33
Ale do rzeczy.. Chciałam pogadać o zespole One Direction.. Kocham ich.. Ale nie jestem taką bardzo psycho fanką.. Bo nie śledze ich karzdego ruchu.. Ale dzisiaj jest akurat wyjątkowy dzień.. Bo jest Polish Direction Day .. Główie to chodziło o jakąś akcje na Twitterze.. Czy coś takiego.. Za bardzo nie chcę poruszać tego tematu.. Bo nie dokładnie nie wiem o co chodzi.. Ale szukam w internecie.. xd
Ale kocham One Direction.. I byłam z nimi od samego początku w czasie gdy brali udział w xFactor.. Niektórzy mnie wkurzają.. Bo lubią ich tylko dlatego że są sławni.. np. "Jestem fanem One Direction .. Boże ... Jaram się nimi, jaram się.. <Patrzy na zdjęcie Harrego> .. A ten Zayn.. Taki boski"
Jeny.. nienawidzę takich ludzi .. Jestem z 1D od początku.. i będę z nimi do końca świata i 1 dzień dłużej ..  
Nie będę was już zanudzać.. Tym jak ich uwielbiam.. <33 .. Ale dodam jeszcze ich zdjęcie w polskich barwach.. 



One Direction kochają Polkę.. Polacy kochają One Direction

No to koniec posta paa.. 
PS Nie dodam zdjęcia jak się glebam w śnieg.. Bo stopniał..Przykro mi .. Ale jeszcze coś dodam 

Klaudyśka ;33

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz